Art-clasess у Зеленці – тепер щосуботи

 Категорія: Ми в ЗМІ

Коли діти ходять в школу – батьки можуть хоч трохи “перевести подих” – і не думати, як із користю організувати вільний час дітям. Але з приходом вихідних виникає питання: “діти-діти, куди ж вас подіти?”. Пропонуємо варіант, який буде довподоби як дітям, так і дорослим – це Art classes у Зеленці.

art3

Art classes – це щотижневі заняття малюваням. Уроки проходять у Зеленці раз на тиждень: з 10:00 до 12:00. Під час занять діти вчаться не лише техніці малювання, але й виражати свої внутрішні вподобання та реалізувати власний творчий потенціал. Ми не вимагаємо, щоб усі малюнки були однаковими, ніби “під копірку” – ми щиро радіємо, коли діти проявляють свої авторські особливості.

art2

Як проходять заняття? Безумовно, є теоретична частина: як створюється ескіз, якими рухами наносити фарбу, як змішувати різні кольори, щоб отримати певний відтінок. Звісно, найемоційнішою частиною стає саме практичне заняття 🙂 Діти із задоволенням малюють, спілкуються, посміхаються. До того ж, наші викладачі завжди готові підказати або допомогти, якщо виникають складнощі. Індивідуальний підхід до кожного – одна з особливостей цього заняття.

А щоб дітям було цікаво, ми завжди вигадуємо щось новеньке. Наприклад, змішуємо різні техніки (малюнок із елементом аплікації), викоart4ристовуємо різні фарби (не лише акварель, але й флюмінісцентні, які світяться у темряві). Крім того, багато експериментуємо із формою малюнка: наприклад, це можуть бути маски у африканському стилі 😉

Під час заняття батьки можуть перебувати у просторі (цінні хвилини відпочинку), або присвятити цей час власним справам.

Подробиці у Фейсбуці

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини