Забавлянки та співанки з Росавою – свято для душі

 Категорія: Ми в ЗМІ

У Києві точно є одне таке місце, де завжди відчуваєш себе комфортно. Моїй дочці – майже 2 роки, але мене важко кудись «витягнути», тому що завжди починаю нервувати – а чи буде на місці усе необхідне для дитини? Коли знову їхала у Зеленку, зрозуміла: я взагалі не нервую, тому що там все є, а якщо знадобиться щось додаткове – мені допоможуть. І особливу увагу тут приділяють івентам: «Забавлянки та співанки з Росавою» – це одна з подій, яку я щиро раджу відвідати і дітям, і батькам. І ось чому!

 

Про контакт і наслідування

Зразу хочу відзначити: Росава – це людина, від якої буквально віє теплом, і навіть при першій зустрічі тобі дуже комфортно поруч. А це означає, що комфортно буде і дитині. Для малечі це взагалі унікальна можливість побути в контакті з батьками, іншими дітьми, при цьому – дати вихід своїй шаленій енергії.

Заняття включає в себе співанки та забавлянки, які стимулюють розвиток дитячої моторики, включають елемент масажу, дають можливість вивчити нові форми і матеріали (моїй донечці особливо припали до душі звичайні грецькі горішки, які можна перекочувати в ручках чи стукати ними). Усі рухи та активності досить прості – тому навіть найменшим дітям буде комфортно.

«Тут є дуже важливий момент – техніка наслідування. Дитинка бачить, що мама чи тато роблять якийсь рух – і дитина це повторює», – говорить Росава.

Я трохи переживала – чи всидить моя дитина на місці протягом години? Росава, ніби відчувши мою стурбованість, лагідно сказала:

«Якщо дитина хоче встати і походити – нехай. Все одно вона побачить, що інші діти у процесі – і теж включиться»

Так і сталося: моя дитина кілька разів вставала, а відчувши, що її не стримують (не силують сидіти на місці), сама проявляла цікавість до того, що відбувається і решту заняття абсолютно спокійно виконувала запропоноване.

Гармонійна музика і співи

Усі забавлянки супроводжуються співом – і я особисто була у захваті від звучання душевних українських пісень! А ще мені сподобалося, що на занятті дітей знайомили із різними музичними інструментами. Важливо те, що ці інструменти мають дуже м`яке і приємне звучання.

«Є музика, яка гупає і подразнює нервову систему дитини, яка ще дуже нестійка. Саме тому я рекомендую купувати для розвитку музичні іграшки, які мають гармонійне звучання. Придивіться до інструментів, зроблених з натурального дерева, – вони мають приємний звук та абсолютно безпечні, адже для їхнього виробництва не використовують шкідливих матеріалів», – радить Росава.

Дуже сподобалося і те, що протягом заняття чергуються спокійні забавлянки із активними та рухливими: трошки побігали – спокійно походили – поспівали, тримаючись за руки. Це дуже грамотно, адже маленька дитина не може довго тримати увагу на чомусь одному.

І дуже важливим показником того, що дитині сподобалося, було те, що після заняття донька навіть хотіла приєднатись до наступної групи: дивилася, посміхалася, хлопала у долоні. А після цього дуже спокійно спала вдень і вночі.

Це було остаточним аргументом для мене: дитина отримала вихід енергії, але при цьому не перевтомилась і отримала максимум позитиву. Щиро раджу і вже чекаю наступного заняття!

Текст: Анна Соболева

Фото: Eugenia Stanishevska

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини