Kinder Music та Art Music в Зеленці

 Категорія: Блог

Розвиваючі заняття для дітeй в Зeлeнці

Kinder Music та Art Music – це унікальні міжнародні музичні програми для розвитку дітей до 7 років. Давайте подивимось, що ховається під цими словами, чим відрізняються ці програми? І чому саме ці заняття  Зеленка традиційно пропонує своїм маленьким відвідувачам? 

 Kinder Music

 

Тупіт маленьких ніжок, дитячий сміх та голоси. Батьки і діти збираються у спільне коло. Лунає ніжна та неголосна пісенька. Хтось її вже добре знає, хтось чує уперше. Ми одразу потрапляємо у англомовне середовище. «HelloMary…»  Ведуча починає вітатися. Вона по черзі називає ім’я кожної дитини у колі і показує рух привітання, який за нею повторюють усі інші. Створюється тепла та невимушена атмосфера, що дуже не схожа на звичайне розвиваюче заняття для дітей, тим паче, заняття з англійської. Далі один за одною лунають  не знайомі, але такі рідні мелодії та пісні. Для кожної з них нам пропонують гру. М’ячі, різнокольорові хусточки, різноманітні музичні інструменти, ритм – діти сміються, а батьки пританцьовують. Незважаючи на те, що довкола багато малюків,  на занятті не шумно, музика і пісні не втомлюють, а навпаки заспокоюють  і приносять задоволення. Ведуча пояснює, що музика народів світу, яка лунає продовж заняття, близька кожному з нас, бо  вона родом із дитинства людства. Ми розстеляємо ковдрочки та лягаємо відпочити під дуже гарну мелодію. Після –  читання книги на англійській мові. Малюкам цікаво, вони з захопленням розглядають картинки та повторюють слова за ведучою. Заняття завершується, усі збираються в коло. 

Art Music

 

Заняття з Art Music – це арт-терапевтичне малювання для дітей і батьків під класичну музику. На відміну від Kinder Music кількість учасників у цій програмі обмежено вісьмома дітьми. Лунає пісенька, за нею традиційне привітання кожної дитини. І ось починається магія арт-терапії. Класична музика. Перед дітьми планшети із жовтою фарбою. Їм пропонується почати малювати пальцями та долоньками. Невдовзі  до жовтої фарби додається червона і далі все нові, й нові кольори. Діти починають  створювати свої шедеври і мами, не втримавшись, долучаються до творчості. Створюється простір, де маленька дитина співпрацює з дорослим. Поступово з’являються пензлики та валики, і ми переходимо до мольбертів. Чи здатна дитина малювати, як дорослий художник? Так! Більше того, діти зосереджені та знаходяться у своєму творчому процесі. Поступово народжуюся такі прекрасні і такі різні картини. Спостерігати, як дитина двох років малює цілком по-дорослому, відтворюючи на аркуші паперу ритм музики – справжнє диво. Коли малювання завершене, ми підходимо до кожного мольберту, розглядаємо кожну картину та аплодуємо кожному творцю.  

 

Ведучою розвиваючих програм у Зеленці є Альона Гавриленко, ліцензований викладач Kindermusik. Це людина, яка вміє однією своєю присутністю створити простір заняття, який пронизаний повагою та любов’ю до дітей і батьків.На її заняттях немає нічого зайвого і все продумане до найменших дрібниць для створення умов гармонійного та всебічного розвитку дитини.

Щовівторка – Kinder Music та щочeтвeрга – Art Music в Зеленці.

Завітайтe та пeрeконайтeсь самі!

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини