Дайджест подій на тиждень!👇

 Категорія: Блог

Понеділок, 11 лютого:
10:00 – Перша невідкладна допомога дітям. Ярослав Вус. Денний курс – важливі знання, що рятують життя. Цього разу можна з малюками. Дуже рекомендуємо.

Вівторок, 12 лютого:
🔔10:30 – Kindermusik с Алёной Гавриленко – Музичні заняття для дітей англійською. Цього разу ведучою буде Анастасія, довірена особа Алёна Гавриленко (Alena Gavrilenko), поки вона у від’їзді
🔔11:15 – ART Music с Аленой Гавриленко – терапевтичне малювання🎨під класичну музику.
🔔10:00 – 19:00 – працює модератор дитячий ігор. Ви маєте можливість залишити дитину та попрацювати чи відпочити. Телефонуйте за деталями: 093-379-41-41.
І, увага, до кінця місяця акція на відвідування коворкінгу – 80 грн за годину. Традиційно у вартість включені кава/чай/какао/печиво та послуги модератора дитячих ігор.

Четвер, 14 лютого:
9:00 – 17:00 – в найромантичніший день року, запрошуємо на процедури для краси та здоров’я. Для вас Beauty – relax в Зеленці.Манікюр, педикюр, брови. Найкращі майстри, найтепліша атмосфера і поки ви на процедурі, з вашим малюком бавиться наш модератор дитячих ігор.
Ще цього дня працює модератор дитячих ігор і ви зі спокійним сердцем можете залишити свого малюка на нашу фею і попрацювати вдоволь.

П’ятниця, 15 лютого.
👧17:00 – Астро-девичник: “Где зарыт мой внутренний ресурс?” Коли немає внутрішньої енергії, зовнішнє паливо працює теж не надто довго.
Ми можемо пити більше кави, пробувати додати у своє життя більше драйву різними способами, ходити до коучів, вимагати підживлення від близьких, шукати гострих відчуттів, і іноді це усе навіть працюватиме, але до пори, і з кожним разом треба більше, цікавіше, крутіше
На зустрічі поговоримо про те, як і через які сфери та теми розкрити і запустити свій перпетуум мобіле, що служить для нас природною мотивацією, і як перестати шукати собі “чарівні пенделі”, а просто набути внутрішнього бажання діяти.

Субота, 16 лютого
👧16:00 – Лоскутик и облако. Интерактивный спектакль для всей семьи.Це інтерактивний, контактний спектакль, в якому діти і батьки активно беруть участь та створюють дивовижну казку разом з ведучою Nataliia Datsenko та крафт-театр АртБагаж.
“Ми збудуємо картонне містечко, а решту зліпимо з хмаринок. Величезні білі образи випливатимуть з легкого хмарного матеріалу, а ще картонні герої, розповідатимуть про країну, в якій король привласнив собі усю воду і став продавати її за гроші…
Білий лев, жаба Розітта, дощ народження, Клаптик і Барбацуца – за допомогою друзів вода знову належатиме людям, хлопчата і дівчата зможуть ніжитися під дощем, і знову зазеленіє картопляне поле”!

І традиційно, рубрика “Забігаючи наперед”. Найближчим часом вас чекають:
18.02- Панчатантра. Katya Chilly. Роз’єднання друзів
23.02 – Наталія Лелюх: Посиденьки Жіного клубу в Зеленці
24.02 – Семинар Татьяны Гавриловой: Новорожденный. Первый месяц.
28.02- «А смысл?» Ульяна Устинова.

Таким буде цей тиждень у Зеленці. Реєструйтеся на івенти, приходьте попрацювати та відпочити у нашому просторі та нехай цей час🍀 стане особливим для кожного з нас!
З питань оренди приміщення телефонуйте – 093-379-41-41 (Вікторія)
З питань проведення заходів на базі Зеленки, реєстрації та інших питань – 093-018-78-39 (Оксана)

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини