Школа Віконце: територія, де тебе поважають

 Категорія: #зеленкайдедошколи, Блог

Першою школою, куди ми завітали з проектом #зеленкайдедошколи, була альтернативна школа “Віконце”. Її засновниця – Mawa Kim – почала “дуже просто”))) Спочатку вона вирішила, що їй та її дитині не підходить державний садок. Вона почала самостійно займатися з дитиною, паралельно вивчаючи це питання. З часом до неї приєдналися інші батьки та діти – і з цього виріс окремий дитячий садочок. А згодом постало таке саме питання зі школою 🙂 Так і народилася школа “Віконце” – з однієї мами, яка бажала для своєї дитини “чогось іншого”.

Назва, рiк заснування: “Вiконце”, 2016.

Розташування: Софіївська Борщагівка, пр-т Миру, 7 (ЖК “Софiя”).

Вартiсть (1 міс.): на початку 2020 року становить 6000 грн. (перебування дитини до 15:00) та 7500 грн. (перебування цiлий день).

Лiцензiя: мають контракт зі школою “Афіни”, у якій всі учні проходять державну атестацію.

Кiлькiсть класiв та дiтей: 1-6 класи, до 10 учнiв у класi. Але школа “зростає” разом з учнями, тому в майбутньому можлива поява бiльш старших класiв 🙂

Основнi засади: школа “Вiконце” – це територiя, де тебе поважають, чують, пiдтримують, приймають твої особливостi та вiрять у твої можливостi.

  

Основнi принципи навчання: командність та відсутність порівняння дітей між собою. 

Режим дня: школа працює з 8:30 до 19:00. О 9:00 ранкова зарядка/iнша активнiсть, початок першого уроку о 9:30. До 15:00 вiдбуваються основнi уроки, прогулянка та обiд; пiсля 15:00 – групи подовженого дня та додатковi заняття (карате, арт, танцi, робототехнiка тощо).

Наявнiсть та роль тьютора: у нашій школі це помічник школі та вчителю з дітьми, які потребують підвищеної уваги.

Що для вас “альтернативна школа”: все просто – це альтернатива державнiй школі. Просто тому, що може бути інакше.

Ваш iдеальний вчитель: той, який вміє та любить креативно будувати свої уроки, щоб якнайкраще та цікавіше донести до дітей шкільну програму, затверджену державою.

Особливостi школи: iнклюзивнiсть. Є діти з ДЦП, аутизмом, СДУ (синдром дефіциту уваги).

В рамках створення проекту сімейної школи “Віконце”, ми розробимо авторську концепцію школи з урахуванням побажань всіх учасників батьків, проаналізуємо особливості учнів майбутньої школи і запропонуємо оптимальний варіант навчальної програми, яка задовольнить наші побажання 🙂

 

Повне інтерв’ю за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=rNz4QqqxqN0

Більше інформації про школу тут 👉 http://vikonce.in.ua/

Якщо ж виникли питання, можете сміливо задавати їх тут: https://t.me/zelenkaidedoshkolu

 

 #прямийефірзішколи #kidseducation #zelenka #zelenkafamilyspace 

 

 

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини