Kebeta School: в атмосфері поваги та підтримки розкрити потенціал кожної дитини

 Категорія: #зеленкайдедошколи, Блог

Знайомтеся: Галина Шостак – співвласниця Kebeta School. У 2014 р. відкрила свій перший дитячий центр Emily Baby Club, а далі з партнерами почали відкривати дитячі садочки – один, другий, третій… І дуже логічним продовженням було  відкрити школу. Тому разом з ідеальним партнером – Дар’єю Філатовою – ми дочекались ідеальних для нас умов, знайшли своє ідеальне місце і відкрили ідеальну школу. Яка вона? Читайте нижче👇

 

Назва, рiк заснування: Kebeta School, 2019 рік.

Розташування: парк ВДНГ.

Вартiсть (1 міс.): 16 000 – 16 500 грн. Включено все: харчування, усі основні та додаткові заняття, усі підручники/зошити/канцелярія. Ви просто віддаєте нам дитину, а далі про все дбає школа 🙂

Лiцензiя: є, на початкову та середню школу.

Кiлькiсть класiв та дiтей: 0-3 класи, а вже через рік плануємо розширення на середню школу. Зараз в школі 35 діток, при цьому місткість вже готового до навчального процесу приміщення – 70. У класі максимально 14 дітей.

Мета школи: наша задача навчити дітей, думати, мислити системно, критично, а також розвивати такі навички, як емоційний інтелект, та залишатися емпатійними людьми. Наша задача підготувати не до ЗНО, а до подальшого життя.

Основнi засади: ми не альтернативна школа, ми спеціалізована школа. Для нас важлива дисципліна на заняттях. У нас існують певні правила і вони діють однаково на всіх – і на учнів, і на вчителів, і на батьків. При цьому у нас на високому рівні взаємоповага та партнерські відносини між усіма учасниками процесу, й діти, наприклад, можуть винести на розгляд зміну тих чи інших правил.

Основнi принципи навчання: ми ефективно поєднуємо розумову та фізичну активність. Окрім фізкультури, є хореографія, айкідо, скаутинг, й окрім цього 3 прогулянки на день (адже нам є куди ходити). Також активно втілюємо проектний підхід. Разом з дітьми обирається тема і протягом 2-х тижнів саме в межах цього проекту відбувається навчання з усіх предметів.

  

Режим дня: вчимося весь день, але не має постійного сидіння за партою – ми чергуємо фізичну та розумову активність. Діти приходять десь о 8:30 і йдуть на сніданок, о 9:15 починається ранкове коло, де пропрацьовуються проблемні моменти навчання та міжособистісних стосунків. Далі починаються уроки. Після 2-го уроку діти виходять на 30-хвилинну прогулянку, що дуже сприяє подальшому засвоєнню наступних уроків. Десь о 12:15 обід, після якого або скаутинг, або просто прогулянка (у зимовий період це може бути ковзанка). Потім продовжуються заняття другої половини дня: інформатика, музика, арт, театр, хореографія, айкідо, проектна діяльність як окремий урок, книжковий клуб. Далі полуденок і прогулянка о 18:00, з якої вже дітей забирають батьки. Звичайно ж є вільний час для відпочинку та гри.

Гаджети: у нас в школі їх немає і – вау! – діти їх навіть не просять (тут мова про власні телефони/гаджети, у школі ж вони є і для навчання періодично використовуються). У середній школі діятимуть дещо інші правила, але в молодшій саме так.

Наявнiсть та роль тьютора: у нас є вчитель, задача якого навчити, і є тьютор – це фактично друг дитини. Це та людина, яка допомагає дитині знаходитись в зоні комфорту. Тьютор допомагає вчителю під час уроків, грає з дітьми на прогулянках та займається з ними проектною діяльністю.

Школа-учні-батьки: батьки не роблять з дітьми домашнє завдання, але ми залучаємо їх до проектної  діяльності з дітьми.

Ваші “ідеальні батьки”: це батьки, які цінують високий рівень знань, вірять в освіту, хочуть виростити громадянина світу – повноцінну людину, яка розуміє себе та оточуючих, яка бере на себе відповідальність – за своє життя та планети в цілому, яка не пасує перед викликами. Наші батьки мають сповідувати партнерські відносини як з дитиною, так і з вчителем. Нам дуже важливо, щоб ми з батьками наших дітей дивилися в одному напрямку. 

Ваш iдеальний вчитель: у будь-якій школі найголовніше – це викладачі. Ми провели близько 200 співбесід – і результат перевищив наші очікування: всі вчителі початкової школи – на 100% “наші”. У нас усі вчителі виключно з профільною освітою, плюс ми постійно їх навчаємо: різноманітні курси та тренінги (з проектної діяльності тощо), курси домедичної допомоги. Вчитель – це та людина, яка має вчитися постійно (власне, як і кожна успішна людина 🙂 ).

Що для вас “альтернативна школа”: це там, де багато своїх напрацьовок, багато експериментів і зазвичай там значно вільніша атмосфера – діти вибирають, чим займатися, чому навчатися.

Особливостi школи: фізико-математична направленість. Адже математика – це не просто навчитися рахувати. Вона впливає на розвиток мозку та вчить системно думати. А це дуже потрібно в майбутньому, на наш погляд. Ми не альтернативна школа, ми спеціалізована школа.

 

Ваші питання можна задати в телеграм-чаті https://t.me/zelenkaidedoshkolu

Повна версія ефіру за посиланням: https://youtu.be/KzMXExxY5s4

А от про школу більше дізнаєтесь за посиланням 👉 https://kebeta.school/

 #прямийефірзішколи #kidseducation #zelenka #zelenkafamilyspace

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини