ACE School, Школа сучасної освіти

 Категорія: #зеленкайдедошколи, Блог

Її співзасновниця Марина Гацько – економіст та психолог за освітою, мама 3-х діточок – по-справжньому “горить” цією справою. Вона з надзвичайним захопленням розповіла нам багато цікавого, а ми ділимося цим із вами😀

  

Назва, рiк заснування: “ACE School”, 2017

Розташування: р-н Голосіївський, вул. Вільямса, 72.

Вартiсть (1 міс.): 11000-15000 грн.

Кiлькiсть класiв та дiтей: 0-7 класи, але готові “зростати” з нашими учнями далі. До 14 дітей у класі.

Відбір у 1-й клас: готовність до школи виключно психологічна – можливість висидіти на місці певний час, зацікавленість навчальним процесом як таким.

Основнi засади: ACE = Active + Creative + Erudite.

Основнi принципи навчання: комп’ютеризація, робота дітей з гаджетами та новітніми освітніми програмами. Акцент на англійській мові (у старших класах частина  предметів викладається двома мовами – українською та англійською).

  

Режим дня: з 8:00 до 15:00, або – з урахуванням різноманітних гуртків – до 19:00. Наявність кейтерінгу – від 1 до 5 годувань на день, в залежності від побажань батьків для кожної дитини.

Наявнiсть та роль тьютора: у молодшій школі – це друг, що допомагає в усіх організаційних питаннях (прогулянки, обіди тощо). У старшій школі (5-7 клас)  тьютер прирівнюється до вчителя-ментора: працює над командною роботою, комунікацією з батьками, мотивацією учнів тощо.

Ваш iдеальний учень-випускник: окрім високого рівня академічних знань, це людина, що вміє та не боїться вільно висловлюватися, презентувати себе, і не є байдужою.

Роль батьків у навчанні: вважаємо необхідним їх залучення не лише в молодших, а й у старших класах, але не постійний контроль навчання. Маємо телеграм канал, де інформуємо, що відбувається у школі, також є онлайн доступ до середніх балів учнів.

Особливостi школи: еко направленість школи (сортування сміття, відсутність пластикового посуду, участь в різноманітних акціях); плекання небайдужості змалечку у вигляді щомісячних різноманітних соціальних акцій.

 

Повну бесіду можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/OkICbec9rKw
Це цікаво, навіть якщо не маєте дітей дошкільного віку 😉

Детальніше про школу можете почитати на їхньому сайті http://www.ace-school.com.ua/
А питання, що виникли, можна задати у нашому чаті: https://t.me/zelenkaidedoshkolu

 #прямийефірзішколи #kidseducation #zelenka #zelenkafamilyspace

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини