DSK Deutsche Schule Kiew

 Категорія: #зеленкайдедошколи, Блог

Німецько-українська міжкультурна школа DSK Deutsche Schule Kiewце міжнародна міжкультурна школа, яка отримала ліцензію від українських органів контролю за шкільною освітою та була визнана і отримує підтримку від Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Після успішного складання випускних іспитів у кінці 10-го класу наші учні за підтримки вільної землі Саксонії можуть готуватись до іспитів на абітур (атестат зрілості). В DSK також можна отримати Німецький мовний диплом (Шпрахдіплом) та Кембриджський сертифікат знання англійської мови за різними ступенями володіння мовою.

Цікаво? Тоді читайте далі! 

 

Назва, рiк заснування: DSK Deutsche Schule Kiew, заскована у 2008 році.

Розташування: Подільський р-н, Виноградор, вул. Новомостицька, 10 (молодша школа) та вул. Новомостицька, 2 (середня школа).

Вартiсть (1 міс.): 18 000 – 20 000 грн. (7500-9000 евро/рік). Вже входить харчування (обід та полуденок), всі наші гуртки, підручники, екскурсії.

Кiлькiсть класiв та дiтей: наша школа І-ІІІ ступенів, що означає, що у нас навчаються з 1 по 11 (12) клас. По 12-20 учнів у класі.

Хто ваші учні і як потрапити у вашу школу: на сьогодні в школі навчається приблизно 60% українських дітей і 40% німецьких. Найголовніше – це знати німецьку мову :), оскільки мовою навчання є німецька, починаючи з 1-го класу.

Preschool: навчаючись тут 1-2 роки, дітки саме отримують ті необхідні знання, навички та вміння, які їм знадобляться для першого класу. І, звичайно, діти з цього садочку переходять до нас в школу автоматично.

Переваги навчання в німецькій школі: випускники мають можливість паралельно отримати два документи про освіту – український про повну загальну середню освіту та, при бажанні та складанні певного іспиту, документ, що дає потім можливість навчатися у Німеччині. Разом з тим діти мають ширший спектр вибору, навчатися за кордоном чи в Україні.

Основнi принципи навчання: діти отримують не лише теоретичні знання, а й одразу приміняють їх напрактиці у проектній діяльності. При цьому проекти не лише індивідуальні, а й групові, парні. Також проекти пов’язані однією темою не лише в межах одного предмету, а можуть поєднувати в собі декілька. Таким чином діти розуміють, як саме вони можуть використовувати в повсякденному житті знання та навички, яких вони набувають. Інший принцип – це індивідуальний підхід. Ми ставимо собі завдання допомогти кожній дитині: знайти ті методи, які би посприяли тому, що кожна дитина, яка до нас прийшла, могла би розвинути всі свої найкращі якості та сторони й реалізуватися.

 

Режим дня: робочий день починається о 8 годині ранку, коли молодші діти гуляють на дворі. О 8:20 вони з куратором піднімаються у школу і з 8:30 починаються уроки. Після перших двох уроків – перерва 25 хвилин на сніданок (приносять із собою), а після 5-го – 35хв. на обід. Середня та старша школи, як правило, ще мають 6-7 уроки. Після завершення всіх своїх уроків початкова школа виходить на прогулянку, старша –  може бути вільною. При цьому ми пропонуємо учням 5-6 класу нагляд за учнями молодших класів до 16-ї години (виконання домашнього завдання). Далі пропонуємо відвідування гуртків або вільний час з кураторами – до 18:00 (у п’ятницю працюємо до 16:00, після чого пропонуємо відвідування басейну).

Мотивацiя у навчаннi: питання оцінювання стоїть не зовсім так, як це було прийнято ще донедавна в українській освіті. Ми орієнтуємось на формувальне оцінювання учня і відштовхуємося від тих досягнень, які дитина вже мала: які вона кроки зробила далі, на скільки швидко вона просунулась. тобто порівнюють із собою минулим, а не з іншими. Щодо оцінювання, то в 1-2-му класах діти отримують вербальне, а з 3-го класу – за німецькою 6-бальною системою, де 6 – це найгірша оцінка, а 1 – найкраща.

Наявнiсть та роль тьютора: так, у нас це куратор, який закріплений за кожним класом. Його завдання – бути з дітьми після 12:00: зводити на обід, виконати з ними домашнє завдання, сходити на прогулянку, прослідкувати за відвідуванням гуртків, куди діти записані, і в кінці робочого дня “передати” дітей батькам 🙂

Роль батьків у житті школи: є батьківська рада, що складається з представників від кожного класу. Вони збираються раз на місяць і обговорюють питання, які їх цікавлять, вносять свої поради та  пропозиції до директора. Батьки опікуються життям школи та приймають активну участь практично в усіх заходах.

Ваш iдеальний випускник: людина, яка всебічно розвинута, інтегрована в суспільство, комфортно та зручно себе почуває в різних ситуаціях, здатна вирішувати проблеми та знає, чого вона хоче в житті.

Особливостi школи: оскільки ми Німецько-українська міжкультурна школа, ми маємо подвійне керівництво: крім українського директора є ще й німецький директор. Є міжкультурною школою, визнаною в Німеччині, навчає за німецькими програмами, адаптованими до наших державних стандартів, і цією школою опікується центральна організація шкіл за кордоном в Німеччині.

 

Залишились питання? Пишіть нам у чат: https://t.me/zelenkaidedoshkolu

Переглянути повну версію бесіди Анни Кравченко з Оленою Ковальчук – директором української програми – можна тут: https://youtu.be/nAargDSqfBE

А ось дізнатися більше подробиць – на сайті школи: https://deutscheschule.kiev.ua/

 #прямийефірзішколи #kidseducation #zelenka #zelenkafamilyspace

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини