ЩастяKids. Ми – це про любов…

 Категорія: #зеленкайдедошколи, Блог

“Думаю, що кожна людина приходить на землю бути щасливою… Приходить з любов’ю до всього живого, зі своїми особливими здібностями й талантами. Вік до 6-ти років – своєрідний «портал можливостей», унікальний період відкритості, вільного та відкритого проявлення індивідуальності дитини. Завдання дорослого світу допомогти знайти і розкрити природній потенціал внутрішнього всесвіту малечі, який в подальшому сформує його благополуччя й успішність в дорослому житті. Щасливість дитини, родини, людини в цілому – моє бажання, віра і реальність!!!”

Назва, рiк заснування: ЩастяKids, відкрилися в січні 2019 року.

Розташування: Голосіївський р-н, ЖК “Чотири сезони”.

Вартiсть (1 міс.): 17 500 грн. Є програма бонусних знижок.

Лiцензiя: обов’язково є!

Кiлькiсть та вік дiтей: зараз 8 груп, а дітей в садочку загалом 92, віком від 1 до 7 років. Садочок розрахований на 130 діточок.

Мета: зробити щасливими дітей та їх батьків через розкриття потенціалу дитини.

Основнi засади: дитина, приходячи до нас, обов’язково спілкується з вихователем, психологом, логопедом. Ми визначаємо його сьогоднішній стан і відповідно до цього з ним вже працюють усі наші спеціалісти та викладачі. Все це обов’язково узгоджується з батьками.

Основнi принципи навчання: індивідуалізація. Ми маємо індивідуально ставитися до кожної дитини, тому що кожна – особлива. Ми маємо роздивитися талант кожного та дати зелене світло тому внутрішньому стрижню, з яким кожна маленька дитина приходить у цей світ.

Інклюзивність: ми не вважаємо себе інклюзивними. Ми звичайний садочок, який – за міжнародними стандартами – приймає до себе всіх дітей, у тому числі й з особливими потребами у навчанні. І діти чудово один одного приймають та люблять, а всі бар’єри – в голові у дорослих 🙂

Напрямки розвитку дитини: емпатія, критичне мислення, психологічна стабільність та творчість, комунікація та соціалізація

Режим дня: кожен ранок починається з диско – вранішнього флешмобу, де всі танцюють, заряджаються позитивом, потім вже йдуть снідати та на заняття. Діти мають дуже насичену програму, обов’язково двічі гуляють на вулиці (і в дощ також!) та максимально знаходяться в русі.

Особливостi: є підрозділ супроводу сім’ї та дитини. Весь процес в садочку побудований, щоб дати дитині можливість проявити всі свої здібності, таланти, бути відкритим. І робота відбувається не лише з дитиною, а з родиною в цілому. І є огород та басейн😍🏊

 

А ще говорили про онлайн-програму підготовки до школи та психологічний супровід батьків під час карантину, які цього потребують.

 

Повне інтерв’ю за посиланням: https://youtu.be/xm75XVrVvtQ

Якщо виникли питання, можете сміливо задавати їх тут: https://t.me/zelenkaidedoshkolu

Ну і звичайно, сайт садочка: https://shchastyakids.com.ua

 #прямийефірзішколи #kidseducation #zelenka #zelenkafamilyspace 

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини