ALTERRA SCHOOL. ТЕРИТОРIЯ IНШОГО НАВЧАННЯ

 Категорія: #зеленкайдедошколи, Блог

Уявляєте собі школу, де “першачки” можуть впливати на правила та “життя” школи?😳 А таку, де раз на місяць відбуваються психологічні групи для батьків, де можна закрити 2 важливих питання: батьківські переживання та психоедукація (поради щодо “зон росту” певного віку)?🧐
А ми знаємо таку!🤩

🅰️Alterra School – це територія іншого навчання, яка відома своїми принципами: свобода, екологічне оточення навчання, практичність.

☑️Розташування: Київ – на Оболоні, Одеса – у центрі. 

☑️Кількість учнів: у кожній школі плануємо на вересень по 50 дітей. Допустимий максимум у класах – до 12 дітей, у першому класі – 10 дітей. І наразі йде набір на майбутній навчальний рік з 1 по 8 класи (з них у 5-6 вже “повний комплект”)

☑️Основнi принципи навчання

👉Демократичність: свобода дитини обирати, що вивчає, в якій мірі вивчає – поверхнево чи занурюючись глибоко, а також впроваджувати на загальних зборах певні правила в школі, яким усі потім слідують (голос дитини дорівнює голосу дорослого – так, вже з першого класу). 

👉Практичність: навчання має бути максимально практично орієнтованим, що допоможе сформувати досвід самоідентичності (наприклад, математика як засіб формування бізнес моделі).

👉Екологічність – по відношенню до себе (що для мене ОК, що не ОК), до інших оточуючих, природи тощо.

 

А ще, за словами Святослава, карантин – це було круто для навчального процесу🤣🤣🤣 І ми не змогли не погодитись. Хочете дізнатися чому? Хутчіш вмикайте!

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини