Kebeta School. Дистанційна освіта: свідомий вибір підлітків

 Категорія: #зеленкайдедошколи, Блог

Онлайн освіта увірвалася у наше життя ніби раптово, але якось своєчасно. Багато шкіл зрозуміли, що це вже не майбутнє, а наше сьогодення, і вирішили окремо займатися цим напрямком. Цього разу Галина Шостак, співзасновниця Kebeta School, розповідає про особливості такого навчання і чим же воно приваблює підлітків

Адаптація до “карантинних” умов навчання: ми ще в лютому відчули щось у повітрі і почали потроху готуватися – створювати програми для онлайну, навчати вчителів. І тому вже наступного дня після закриття шкіл – четвер, 12 березня – ми стартували. Також ми додали індивідуальні заняття, залучили психолога – і в кінці навчального року зріз знань показав, що фактично всі діти не втратили знання і йшли за програмою. Для себе ж зробили висновок, що онлайн формат кращий для старшої школи, але за необхідності його можна застосовувати і для молодшої.

Чому підлітки обирають онлайн? Онлайн освіта є, і з кожним роком вона набирає популярності. Сучасні діти відрізняються від нас кардинально. Вони більш вільні, вони розуміють, чого хочуть, вони цінують свій час. І саме в онлайн освіті дитина може сама планувати свій час, а не знаходитись у школі по 8-10 годин. Цей формат дає їм можливість розвиватися в своєму темпі.

Недоліки дистанційної освіти – це те, що дитина мала сама опановувати предмети. У своєму темпі – це плюс, але сама – це минус. Ми же хочемо довести, що якісна освіта онлайн можлива – без репетиторів та інших додаткових занять “на стороні”.

Плюси онлайну (вони ж – відмінності від “дистанційки”): по-перше, юзер френдлі платформа, яка вже сама регулює більшість освітніх моментів; по-друге, онлайн уроки – це 50% навчального часу, це фактично живе спілкування в реальному часі; матеріали для самостійного опрацювання – презентації, відео, до яких можна повернутися в будь-який час за потреби (на відміну від офлайн уроків).

Мінус онлайну, з яким ми працюємо, – це залученість учнів у процес навчання. Адже не всі учні самоорганізовані, не всі готові сидіти й сумлінно виконувати всі завдання. Тому нас власний челендж – зацікавити учнів.

Набір в Kebeta online на найближчий навчальний рік відбувається у 8-11 класи. При цьому в 11 класі плануємо за перше півріччя пройти програму, а друге присвятити підготовці до ЗНО.

Вартість навчання онлайн: 6 000 грн./місяць. Є знижки при оплаті за рік, а також діє акційна ціна для перших 30 учнів – 4 000 грн./місяць.

Розклад: заняття починаються о 10:00 (так, можна виспатися й не поспішати кудись доїхати!), орієнтовно 5 онлайн уроків на день згідно з розкладом, як у звичайній школі, і далі у своєму темпі учень опановує матеріал для самостійного опрацювання. На практичних відпрацюваннях із вчителем учні закріплюють той матеріал, що опановували самостійно. Періодично учень складає тести з пройденого матеріалу, також є стандартні контрольні, лабораторні, залікові тощо роботи.

Пратичні заняття в онлайн. Уроки фізкультури не входять до онлайн програми, адже вони мають підвищений рівень небезпеки, а для нас безпека на першому місці. Що стосується інших практичних занять – а старша школа взагалі має бути максимально націлена на практику, –  то ми маємо власні Kebeta box, які видаємо учням для можливості робити лабораторні вдома. Також ми націлені робити офлайн зустрічі для наших учнів, щоб вони мали можливість спілкуватися між собою.

Як обрати онлайн школу? Почати треба з очікувань, оскільки онлайн – це новий продукт, і кожен буде адаптуватися до потреб саме так, як він це бачить. Скільки часу батьки готові проводити з дитиною у навчанні, скільки готові платити за це, чи планують додаткових репетиторів. Також важливо познайомитися з власниками школи й зрозуміти, наскільки батькам та самим учням підходять цінності школи. Ну й звісно, подивитися на викладацький склад та їх досвід

Наші особливості: максимальна якість онлайн освіти, мінімальне залучення батьків у процес, фізико-математична направленість школи (і онлайн, і офлайн).

Цікава співрозмовниця, цікава тема, цікавий ефір – вмикайте та насолоджуйтесь! 🎥https://youtu.be/v49BXhsI2uU
Виникли питання? Пишіть сюди https://t.me/zelenkaidedoshkolu
Більше шкіл з нашого проекту #зеленкайдедошколи тут  http://www.zelenka.kiev.ua/news/

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини