ART Music з Оленою Гавриленко

 Категорія:

Більше

3 March 2020 11:30 - 12:15

Мами й татусі, а також їх діти)

Запрошуємо вас малювати під музику в Коворкінг з дітьми Zelenka – відчути красу програми ART Music – практики спонтанного малювання для дітей разом з дорослими.

 

Малюємо ми фарбами на планшетах (тренуємось), а потім – на мольбертах (формат А2) – пальчиками та долоньками. У нас в наявності є також дитячі художні валики для створення фону (адже кожен художник тонує свій холст спочатку!) та різноманітні пензлики, а також інші атрибути для дитячої творчості.

 

Ми малюємо без теми, або ж прислухаємось та вдивляємось в особливості природи  погоди та сезону за вікном (осінь, зима, весна, літо) – спостерігаємо за ними та малюємо свої враження-відчуття.

 

Елементи малювання на заняттях дуже важливі для всіх, особливо – для дітей з надмірною втомлюваністю, непосидючістю, запальністю та навіть агресією. Добре розкриваються в процесі арт-терапевтичних занять також замкнуті, несміливі, боязкі “мамині” діти.

 

Кожне заняття – це, до всього іншого, спільний з малюком творчий простір, в котрому можливо народження чогось особливого – вашого контакту , спільних відкриттів та радості, близькості.

 

ВАЖЛИВО: візьміть з собою одяг, в якому можна бруднитися 🙂

 

Про ведучу:

Alena Gavrilenko – справжня фея :), й окрім цього – ліцензований викладач Kindermusic, викладач арт-терапевтичної програми для батьків з дітьми ART Music, сертифікований викладач міжнародної школи freedomDANCE (практика усвідомленого руху та медитації в танці), керівник та ведучий викладач творчої студії для дітей та батьків, майстер гармонічних комунікацій, співавтор програм Центр Анни Валенси.

 

👶Вік дітей в групі: від 1 року до 6, але суворих обмежень нема.

⏳Тривалість заняття: 35-40 хв.

💸Вартість участі (дитина+дорослий):

    200 грн. (разово)

    150 грн. – по абонементу на 4 заняття = 600 грн/абонемент

    135 грн. по абонементу на 10 занять = 1350 грн/абонемент

 

Кількість людей в групі обмежена – 8 пар (дитина+дорослий).

 

Адреса: Коворкінг з дітьми Zelenka, вул. Ярославів Вал, 11/1.

 

Реєстрація на заняття обов’язкова:

 

+38 093 379 41 41, zelenka.coworking@gmail.com

+38 093 018 78 39 (організатор Оксана Овдієнко)

Відповіді на питання щодо програми:

+38 097 557 58 92, gavrylenko.alena@gmail.com (Альона, викладач)

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини