Гончарна майстерність. Для дітей від 3-х років.

 Категорія:

Більше

25 Липня 2019 18:00 - 19:00

Зліпити чашку чи вазу, або свою особливу фігурку віднині легко та цікаво. Щочетверга на вас чекає яскравий майстер-класс з ліплення глиною!

Глина – унікальний матеріал, за допомогою якого можливо зліпити власний стан душі, доторкнутися кінчиками пальців до своїх емоцій, побачити їх, зрозуміти, прийняти..

👶Для малюків від 3-х років – це цінна можливість тактильно розвивати свій інтелект, пізнаючи пальчиками, руками, шкірою всього тіла світ навколо.

На майстер-класі з ліплення гончарною глиною діти можуть ліпити скульптури, статуетки, звіряток на вільну або задану майстрами тему. Це дуже приємний, емоційно позитивний, розслабляючий, іноді концентруючий на одну дію, процес занурення пальчиків в глину, і ліплення того, що підказує внутрішній стан..🙏

🌼Майстер-клас розрахований для дітей від 3 років до старшого шкільного віку. Батькам достатньо привести малюка на заняття і наші майстри подбають про все решта самі.

❤️За бажанням можна випалювати свої вироби і через тиждень забирати вже керамічні і розмалювати за бажанням їх фарбами. 🎨

Наші майстри: Сімейна пара з великим досвідом та любовью до своєї справи. Заняття проходять в теплій, дружній атмосфері, з любовью та прийняттям.

🌼Коли: щочетверга о 18:00
🌼Вартість участі – 200 грн. разово або 600 грн – абонемент на 4 заняття (що еквівалентно 150 грн за заняття). Всі матеріали входять до вартості.
🌼Доплата за випалювання глиняного виробу – 50 грн
🌼Кількість місць – 10

🌼Реєстрація по ☎️ (також Вайбер, смс): 093-018-78-39 (Оксана), або
на сайті: http://www.zelenka.kiev.ua/zel_events/goncharna-majsternist-dlya-ditej-vid-3-h-rokiv-2/1561053600/

Оплачені квитки не підлягають поверненню. Однак, ви завжди можете подарувати свій білет друзям та близьким, повідомивши про це нас завчасно.

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ

ZELENKA NEWSLETTER

Введіть ваш email та отримуйте наші новини